Światło i miłość drogą do komunikacji

89,99 zł
Brutto

Praktyczny przewodnik po komunikacji z ćwiczeniami i wskazówkami.

Ilość

Jeśli trudne rozmowy kojarzą Ci się z konfliktem, a relacje z innymi ludźmi nie przynoszą Ci satysfakcji... 
Jeśli ludzie, którzy Cię otaczają, wnoszą chaos w Twoje życie i wykorzystują Twoją dobroć...
Jeśli czujesz, że trudno Ci się porozumieć z bliskimi i współpracownikami... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE.

Przewodnik, który trzymasz w ręce, zawiera praktyczne ćwiczenia i wskazówki. Dowiesz się z niego, jak odkryć w sobie chęć i siłę do zmian, rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne oraz osiągnąć równowagę w życiu zawodowym i uczuciowym. Poznasz savoir communiquer, dzięki któremu nauczysz się z łatwością budować wyjątkowe, głębokie relacje i realizować swoje cele. Stosuj techniki opisane w tej książce na co dzień, aby spełnić wszystkie swoje marzenia.

Prezentowana książka jest w eleganckiej twardej oprawie, wydrukowana w kolorze, posiada również dwie wstążki.

989 Przedmioty
Wysokość
2.7 cm
Szerokość
22.2 cm
Długość
16.5 cm
Ocena 
2023-07-18

Gorąco polecam!

Świetna pozycja, gorąco polecam każdemu, kto pragnie podnieść swoje kompetencje komunikacyjne na wyższy poziom. Bardzo wartościowe ćwiczenia :)

  • 1 z 1 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-17

Niesamowita książka - komunikacja ma ogromne znaczenie w naszym

Serdecznie polecam książkę, która ma wpływ na zmianę życia zdecydowanie na lepsze. Żyjemy w czasach, w których jest wszystko, lecz bardzo często brak komunikacji lub niewłaściwa komunikacja czyni to życie nie do końca komfortowym. Książka o komunikacji bez zbędnych teorii, lecz prosto z życia i do zastosowania na co dzień. Bardzo ciekawa i wciągająca. Mnie zabrała w podróż poprzez różne dziedziny życia prywatnego oraz zawodowego. Czytam, wdrażam, cieszę się z efektów. Polecam jako świetną lekturę dla siebie, jak również na prezent dla osób, na których Ci zależy.

  • 1 z 1 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-16

Nieoceniona pozycja

Książka napisana z cudowną intencją, „nauczmy się komunikować w każdej sferze naszego życia a będzie ono wspanialsze ponieważ będziemy wzrastać w szczęściu, dobrostanie i miłości”. Pokazuje ona jak szalenie ważne są relacje w naszym życiu prywatnym i zawodowym, jak nauczyć się komunikować z ludźmi z miłością, empatią i zrozumieniem w dzisiejszym świecie.
Dla mnie głęboko prywatnie i zawodowo pokazała drogę do sukcesu po który tu jesteśmy aby stać się lepszymi ludźmi.
Ogromne gratulacje dla autorki, która podarowała nam możliwość tej cudownej podróży!

  • 1 z 1 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-13

POLECAM !

Świetna pozycja ! Komunikacja w życiu każdego z nas jest podstawą do funkcjonowania w społeczeństwie - wiedza na jej temat, którą autorka w dogłębny sposób analizuje i przedstawia w swojej pracy - jest bezcennym narzędziem i drogowskazem aby po prostu żyło nam się lepiej. Zrozumienie mechanizmów w komunikacji pozwoli nam na lepsze i łatwiejsze życie, uchroni od nieporozumień, trudów i bólu, które sprawia nam często właśnie zła i nieprawidłowa komunikacja . Autorka, krok po kroku, w sposób bardzo przystępny i przejrzysty pokazuje jak dobra komunikacja może odmienić nasze życie. Poprzez ćwiczenia, opisy i ciekawe przykłady zaczerpnięte z własnej praktyki terapeuty wprowadza nas w tajniki tego zagadnienia. Książka dla każdego! Czyta się ją z zainteresowaniem i tak jak ja wraca do fragmentów, które już wprowadziło się do własnego życia :-) Z książką szuka się zrozumienia dla istniejących sytuacji i próbuje się naprawiać to co nie funkcjonowało ! POLECAM !

  • 2 z 2 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-13

Lektura obowiązkowa dla każdego bez wzgledu na wiek !

Książka "Światło i miłość drogą do komunikacji", to lektura obowiązkowa dla każdego. Zaczytując się w jej treści odkryłam jak pięknie można żyć we współczesnym świecie . W obecnym czasie jesteśmy zabiegani, zapracowani. Brakuje nam czasu, siły na bycie ze sobą , na bycie z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi. „Zachłanny” na dobre życie czytelnik znajdzie w jej treści, rady i wskazówki( techniki) na dobrą komunikację, z dziećmi , rodzicami, przyjaciółmi znajomymi,. Książka jest napisana w bardzo przystępny sposób. Proste do wykonania ćwiczenia, przytoczone przykłady, które mówią nam jak dawać szacunek, miłość i uważność sobie i otoczeniu są skuteczne po ich zastosowaniu,
Jako czytelniczka książki "Światło i miłość drogą do komunikacji", Pani Marty Darasz, delektowałam się jej treścią. Analizowałam zdania zawarte w poszczególnych rozdziałach.
Do lektury wracam zawsze wtedy, kiedy chcę się zrelaksować, zatrzymać się na chwilę nad wieloma aspektami życia. Z dumą mogę powiedzieć, że książka "Światło i miłość drogą do komunikacji" jest dla mnie „katechizmem” na piękniejsze życie,.
Książkę czyta się lekko i przyjemnie.
Już wiem , że "Światło i miłość drogą do komunikacji" jest książką, którą powinni przeczytać nastolatkowe, ich rodzice, a nawet dziadkowie. Według mnie jest to wielopokoleniowa pozycja czytelnicza. Książka, moim zdaniem, jest już pomysłem na prezent na dla moich przyjaciół, aby ich życie stawało się piękne w: świetle, miłości i komunikacji.

  • 2 z 2 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-13

czytelniczy must have

Jeśli szukasz sposobu na poprawę relacji z innymi ludźmi i chcesz osiągnąć równowagę zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, to ta książka jest must have.

Jednym z najważniejszych aspektów omawianych w książce jest umiejętność komunikacji. Dzięki opisom, które są bardzo konkretne i praktyczne, możesz nauczyć się wykorzystywać te techniki na co dzień. Książka oferuje wiele interesujących poznanych przypadków oraz praktycznych ćwiczeń, które pomagają zastosować opisane w niej metody w rzeczywistym życiu. Poznanie tych technik daje możliwość rozwinięcia umiejętności komunikacyjnych, które są przecież niezbędne w każdej dziedzinie życia. Ważne jest to, że wszystkie omawiane metody są bardzo przystępne i łatwe do zrozumienia. Nawet dla osób, które nie mają wcześniejszego doświadczenia w tym temacie, poradzenie sobie z omawianymi w książce sytuacjami staje się proste. Ta książka może być kluczem do lepszych i bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi. Polecam ją wszystkim, którzy chcą poprawić jakość swojego życia!

  • 2 z 2 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-12

Piękna książka

Książka jest absolutnie inspirująca oraz niezwykła. Czytanie jej to czysta przyjemność a do tego doskonała lekcja komunikacji. Jest pełna prostych, jasnych a zarazem bardzo ważnych wskazówek jak rozmawiać z ludźmi. Nauczyła mnie jak rozmawiać z nastolatkiem i jak go zachęcić do ciekawej i szczerej rozmowy, dzięki czemu mogę być o moje dziecko spokojna. Mąż także powoli zaczyna nazywać swoje emocje, co nigdy wcześniej nie było możliwe. A wszystko dzięki książce, która jest także przypomnieniem prostych zasad, czasem niby oczywistych, jednak takich o których często zapominamy.

  • 5 z 5 osób uznało tę recenzję za przydatną.
Ocena 
2023-07-08

Fantastyczna książka otwierająca oczy!

Ta książka o komunikacji jest absolutnie świetna! Otworzyła moje oczy na wielką moc i znaczenie prawdziwej komunikacji. Autorka łączy teorię z praktycznymi wskazówkami w sposób, który sprawia, że lektura jest fascynująca, wciągająca i łatwa do przyswojenia.

Po przeczytaniu tej książki, naprawdę poczułam, że otworzyły się przede mną nowe perspektywy. Zrozumiałam, jak wiele błędów popełniamy w codziennej komunikacji i jak ogromny potencjał kryje się w nauce umiejętności porozumiewania się w sposób bardziej efektywny, szczery, otwarty i autentyczny.

Jeden z największych atutów tej książki to jej praktyczny charakter. Autorka nie tylko dostarcza teoretycznej wiedzy, ale również proponuje konkretne ćwiczenia i techniki, które można od razu zastosować. Już po kilku dniach zauważyłam poprawę w moich relacjach interpersonalnych i umiejętności wyrażania siebie.

Podsumowując, ta książka jest po prostu rewelacyjna. Jej treść jest inspirująca, praktyczna i napisana w sposób zrozumiały. Jeśli chcesz otworzyć oczy na znaczenie i potencjał komunikacji, gorąco polecam sięgnąć po tę książkę.

  • 6 z 6 osób uznało tę recenzję za przydatną.

Inne produkty z tej samej kategorii