• Pakiet

Zestaw 18

69,90 zł
Brutto

Skład zestawu to świeczka intencyjna Miłość o zapachu róży, czarnej porzeczki, werbeny, piżmie i mchu dębowym, 1szt. pęczek szałwii, 2 szt. palo santo.

Piękna, intensywna, zmysłowa kompozycja o nucie zapachowej róży, czarnej porzeczki, werbeny, piżmie i mchu dębowym. 

·      Palo santo pochodzi z drzewa palo santo (bursera graveolens- co oznacza „święte drzewo”) występuje naturalnie w wielu krajach Ameryki Południowej jak i Ameryki Północnej. Stosowane od wieków, obecnie jest jednym z podstawowych jak i najpopularniejszych kadzideł naturalnych. Olejek eteryczny zawarty w drewienku ma właściwości antybakteryjne potwierdzone naukowo. Piękny i przyjemny zapach palonego palo santo uspokaja ciało i umysł, oczyszcza dom i neutralizuje złą energię, sprzyja również medytacji. Piękny i przyjemny zapach palonego palo santo uspokaja ciało i umysł, oczyszcza dom i neutralizuje złą energię, sprzyja również medytacji.

 

·     Świeczka przygotowana jest z wyjątkową troską i starannością. Proces wykonania to kilku etapowy rytuał w wyniku, którego świeczka jest zaprogramowana o częstotliwości miłości. Na szkle świecy jest umieszczone słowo „Miłość” w 12 językach świata. Świeczka wykonane jest z 100 % najwyższej jakości wosku sojowego z dodatkiem francuskiej kompozycji zapachowej. Zalewana odręcznie z zachowaniem pieczołowitego procesu programowania. Piękna, intensywna, zmysłowa kompozycja o nucie zapachowej róży, czarnej porzeczki, werbeny, piżmie i mchu dębowym. Pojemność: 90 ml 

 

Biała szałwia jest rośliną pochodzącą z Południowo-Zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Od wieków była używana w kulturze i medycynie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, leczyli nią między innymi katar i przeziębienie. Obecnie jest jednym z podstawowych ziół uzdrawiających, znanym i używanym na całym świecie. Rytuał okadzania pomieszczenia białą szałwią oczyszcza z napięć i negatywnej, toksycznej energii. Regularne stosowanie tego naturalnego kadzidła pozwala zadbać o przyjemną, zdrową atmosferę w domu. 

 

 

1 mini pęczek ma ok. 12cm długości, ok. 4cm średnicy w najgrubszej części i waży ok. 20-25g.

 

50 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty z tej samej kategorii