• Pakiet

Zestaw 21

269,00 zł

Zamiast 289,80 zł

Brutto

Prezentowany zestaw to komplet 3 świeczek (miłość, wdzięczność, intencja),   ekskluzywny komplet do obsługi i pielęgnacji świec.

Ekskluzywny komplet trzech świeczek wykonany ręcznie w szczególny sposób. 
Świeczki przygotowane są z wyjątkową troską i starannością. Proces wykonania to kilku etapowy rytuał w wyniku, którego świeczki są zaprogramowane o odpowiednich częstotliwościach: wdzięczności, miłości i intencji. 

Skład zestawu: trzy świeczki w szkle o różnych kompozycjach zapachowych o pojemności: 
90 ml (3 x 90 ml) 

Świeczka ze słowem „Miłość” kolor czerwony, jest zaprogramowana z częstotliwością miłości. Jej zapachowa nuta to dominująca róża połączona z czarną porzeczką. 
Świeczka ze słowem „Wdzięczność” kolor złoty, jest zaprogramowana z częstotliwością wdzięczności. Jej zapachowa nuta to dominujące drzewo cedrowe z piżmem.
Świeczka ze słowem „Intencja” kolor niebieski, jest zaprogramowana z częstotliwością intencji.  Jej zapachowa nuta to dominująca bergamotka w połączeniu z cytrusami.

Świeczki wykonane są z 100 % najwyższej jakości wosku sojowego z dodatkiem trzech francuskich kompozycji zapachowych. Zalewane odręcznie z zachowaniem pieczołowitego procesu programowania. 

Ekskluzywny komplet dla każdego wielbiciela świec, przeznaczony jest do obsługi i pielęgnacji świec z knotami bawełnianymi i drewnianymi.

 Prezentowany zestaw to zagaszacz do knotów świec, nożyczki do pielęgnacji i obcinania każdego rodzaju knotów, zanurzacz do wyjmowania knotów z wosku świec. 

50 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.