Zestaw trzech świeczek "Miłość, Wdzięczność, Intencja"

169,90 zł
Brutto

Komplet trzech świeczek: „Wdzięczności, Miłości, Intencja”.

Ekskluzywny komplet trzech świeczek wykonany ręcznie w szczególny sposób. 
Świeczki przygotowane są z wyjątkową troską i starannością. Proces wykonania to kilku etapowy rytuał w wyniku, którego świeczki są zaprogramowane o odpowiednich częstotliwościach: wdzięczności, miłości i intencji. 

 

Ilość

Skład zestawu: trzy świeczki w szkle o różnych kompozycjach zapachowych o pojemności: 
90 ml (3 x 90 ml)

Świeczka ze słowem „Miłość” kolor czerwony, jest zaprogramowana z częstotliwością miłości. Jej zapachowa nuta to dominująca róża połączona z czarną porzeczką. 

Świeczka ze słowem „Wdzięczność” kolor złoty, jest zaprogramowana z częstotliwością wdzięczności. Jej zapachowa nuta to dominujące drzewo cedrowe z piżmem.

Świeczka ze słowem „Intencja” kolor niebieski, jest zaprogramowana z częstotliwością intencji.  Jej zapachowa nuta to dominująca bergamotka w połączeniu z cytrusami.

Świeczki wykonane są z 100 % najwyższej jakości wosku sojowego z dodatkiem trzech francuskich kompozycji zapachowych. Zalewane odręcznie z zachowaniem pieczołowitego procesu programowania. 

Zapakowane w eleganckie pudełko specjalnie dla Ciebie do wyrażenia wdzięczności, miłości i pracy z intencją, własnymi celami.  Idealnie nadające się na prezent dla osoby, którą chcesz wspierać, wyrazić jej wdzięczność i miłość.

 

ID 219922132
30 Przedmioty
2024-11-11

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty z tej samej kategorii